Logo

Poluprikolka Schmitz Mega -06

Број на оглас: 3238657 | Објавен на: 18.08.2019, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poluprikolka Schmitz Mega , god. na proizvodstvo 2006 g. vo odlicna sostojba . dobri diskovi plocki .Cena po dogovor za poveke na tel 070817597

Огласи од: 😉😉😉😉

😉😉😉😉

Битола

Станете Премиум член

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Schmitz

Потврден огласувач