Logo

Ford Focus 1.8 tdci

Број на оглас: 3238920 | Објавен на: 21.01.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zelen Karton
Klima
Parking Sensori
Od prv sopstvenik

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач