Logo

Fiat Bravo 2008 1.9 JTDm registrirana, odlicna

Број на оглас: 3238995 | Објавен на: 17.08.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам Fiat Bravo 1.9 JTDm (MultiJet) 2008г. 120hp, во одлична состојба:

ЕКСТРА ЦЕНА НА ЛИЦЕ МЕСТО ДО КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ

- регистрирана до 09.11.2019
- пред 5000км направен голем сервис, ребраст каиш и се останато што е потребно...
- алумински бандажи 16"
- борд компјутер
- клима исправна 100%
- подесив волан
- команди на волан
- ел. ретровизори
- ел. предни прозорци
- два клуча
- ASR функција против пролизгување
- CITY опција за екстра лесен волан
- Airbag, ABS...

Цена: 4000е
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742
Тел. 070/222-742

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач