Logo

4-GUMI 215/65/16 M+S

Број на оглас: 3239228 | Објавен на: 15.07.2019, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


077 588 669 !!!
077 588 669 !!!
Moze po 2 vo par za 1800/den ili Site 4 za 3000/den !!!
2 Gumi- 215/65/16 M+S
2 Gumi- 215/70/16 M+S
750/den Guma/Komad !!!!!

INF Posle 09:00 na tel- - 077 588 669
SAMO NA OVOJ BROJ- 077 588 669

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач