Logo

Polovni / Novi / Klima / Klimi / Inverter / Obicna / Split

Број на оглас: 3239365 | Објавен на: 16.07.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 87 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


"Климатроник Професионал" Ви нуди:
- "NEO" 3.5 kw. Inverter со вклучена монтажа = 26.499 ден. (нова)

*** "Климатроник Професионал" откупува половни инвертер и сплит системи. ***


*** Овластени монтажери на "Neptun" ***
*** Овластени монтажери на "Техномаркет" ***


 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Климатроник Професионал (претпријатие)

Потврден огласувач