Logo

Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici 1.500 МКДЦената

Број на оглас: 3239419 | Објавен на: 20.08.2019, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc)

ZA PONISKA CENA NE ZVONETE!
NA SMS I VIBER NE VRAKAM!

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач