Logo

Skuter 80cc vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3239824 | Објавен на: 23.05.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 520 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam skuter 80 cc , vo odlicna sostojba , registriran , so pominati 4500km.

kontakt 078-268-085

 007

Потврден огласувач