Logo

Gumi 225/55-17

Број на оглас: 3240581 | Објавен на: 17.09.2019, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 letni gumi Micheline..225/55-17.Gumite se vo odlicna sostojba.
Cenata I e 2.500 den za dvete gumi.

  Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

  zac

Потврден огласувач