Logo

Peugeot 106 1.5D

Број на оглас: 3240672 | Објавен на: 12.05.2019, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 400 €
450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pezoto e vo odlicna sostoj ba motor mu e mnogu dobar moze celo moze i za delovi inf na 077 726 148 Moze i zamena za Apn6 Atx

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач