Logo

Opel meriva 1.7 cdti 2004

Број на оглас: 3241785 | Објавен на: 31.03.2020, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vikend cenaaaa............. Kolata e vo odlicna sostojba domakinski odrzuvana smeneta prednica I amortizeri I napraven kompleten servis zatemneti stakla klima raboti smeneto set rebrast I set lamela voziloto e domakinski odrzuvano tel kontakt 075223786 anetka

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач