Logo

MICHELIN-205\45R17-2 KOMADA-4000DEN

Број на оглас: 3242404 | Објавен на: 23.10.2019, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2GUMI MICHELIN ZA 4000 DEN -VACE 070605500

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  VACE

Потврден огласувач