Logo

Red Dot Bushnell TRS-25

Број на оглас: 3242621 | Објавен на: 13.06.2019, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam NOV red dot Bushnell TRS 25 brz nishan za pushka,pishtol ili karabin. Ima crvena tocka so 11 nivoa na osvetluvanje. Ne e koristen. Cena 80 evra.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач