Logo

PCI-E Riser za mining Rejzeri

Број на оглас: 3242658 | Објавен на: 08.07.2020, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


NOVI rejzeri za graficki karticki za MINING
- 3.0 USB 60 cm VER 006C
RABOTAT EXTRA.
tel.071 636 777

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Непознато

Потврден огласувач