Logo

ford galaksi 2.0 tdci 2010g

Број на оглас: 3242721 | Објавен на: 14.08.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 6.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford galaksi 2.0 tdci 2010g
kolata e vo odlicna sostojba so dobri gumi
plateni site davacki do registracija

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач