Logo

fiat scudo 2.0 multijet 100kw odlicno

Број на оглас: 3242730 | Објавен на: 14.08.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Scudo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 6.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fiat scudo 7+1 sedista .
voziloto e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno
so skoro novi gumi i ima dosta oprema
proizvedeno 2009g
plateni site davacki do registracija

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач