Logo

IVECO 430 EURO 3 -01

Број на оглас: 3242866 | Објавен на: 13.08.2019, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Klima
Retarder
Vebasto
Kiper sistem
Cena pi dogovor moze i zamena za kola so
doplata
Tel.074 200 959

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ace

Потврден огласувач