Logo

Продавам косилица за трева на струја

Број на оглас: 3242950 | Објавен на: 12.06.2019, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам електрична косилица за трева, половна, исправна, со три нивоа на косење, комплет со 15 метри електричен кабел, работена 6-7 летни сезони, со проба на лице место, цена фиксна 2500 ден. тел. 076/812-160 Битола

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач