Logo

Home Gym справа со преку 17 вежби ITNO!!! (Novaa Fabrikaa)

Број на оглас: 3242993 | Објавен на: 14.05.2019, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Spravata ne e koristena ama voopsto dali 5-6 pati dojdete uveretese,spravata si nema mana samo da se ima zelba za vezbanje u toa e problemot...Dojdete videte uveretese ako ne e taka kako sho e pisano vi ja davam poklon.(moze sliki da pratam na viber koj e zainteresiran)

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Bojan

Потврден огласувач