Logo

Се продаваат грамофонски плочи (народна музика)

Број на оглас: 3243228 | Објавен на: 27.05.2019, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат лонг-плеј грамофонски плочи, во добра состојба, народна музика (Лепа Брена, Мирослав Илиќ, Шабан Шаулиќ, Лепа Лукиќ, Тозовац, Селимова-Желчески, грчки коктел и др.)
Цена по договор.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Andon