Logo

Vw polo 1.6TDI HITNO !!!!

Број на оглас: 3243803 | Објавен на: 19.05.2019, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 tdi 2009 godina 90ks idealno za pocetnik top sostojba klima raboti perfektno hitno

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Јованче

Потврден огласувач