Logo

Ispraven frizider i masina za perenje-Gorenje

Број на оглас: 3243842 | Објавен на: 22.06.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Koristeni ali ispravni frizider-2000 i masina za perenje1900 cena povolna

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач