Logo

Се продават !НОВИ! Шпанери (Каиши- Камионски)-2019

Број на оглас: 3244080 | Објавен на: 19.06.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Шпанерите се нови 100% - 2019

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT

Потврден огласувач