Logo

NOTE 8 SOCUVAN 64 GIGA GARANCIJA

Број на оглас: 3244086 | Објавен на: 13.09.2019, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: NOTE 8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 250 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOTE 8 SOCUVAN 64 GIGA GARANCIJA FULL PAKUVANJE PUKNATO STAKLO AMA SE RABOTI BEZ PROBLEM

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  MobiKlinik SERVIS ZA MOBILNI

Потврден огласувач