Logo

Pravosmukallka Kirby

Број на оглас: 3244119 | Објавен на: 19.04.2019, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 470 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mallku koristena pravosmukallka Kirby.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 M.Z.

Потврден огласувач