Logo

Mikrovalla

Број на оглас: 3244122 | Објавен на: 19.04.2019, 23:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 35 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mallku koristena Mikrovallna so Grill,donesena e od Germanija.
Nova cena 89€

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  M.Z.

Потврден огласувач