Logo

ЕСЦАЈГ - американски, 45 парчиња), 1944 гог

Број на оглас: 3244507 | Објавен на: 16.11.2019, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Есцајг/Росфрај/Тефлон

Вид на оглас: Се продава


HARMONY HOUSE SILVER PLATE AA+
by WALLACE SILVER, 1944 ...
45 парчиња ( 8 ножеви, 8 супени лажици, 8 вилушки, 3 големи лажици за сервирање, 4 посебни вилушки, 14 мали лажичиња).
Домашно наследство.
Во кутија, одлично сочуван

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач