Logo

Пластични фиоки и кутии

Број на оглас: 3244576 | Објавен на: 09.09.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧
Пластични организатори.
Екстремно квалитетна пластика...
Екстра цени...
Модели:
☑️ORG10 (251x200x44).....150ден.
☑️ORG13 (324x247x51).....230ден.
☑️ORG18 (420x305x61).....360ден.
☑️PT13 (320x155x139)...... 290ден.

Пластични фиоки:
☑️К10 (85x120x40)..... 80ден.
☑️К20 (100x140x40).....110ден.
☑️К30 (110x120x62).....140ден.
☑️К31 (110x120x62).....160ден.
☑️К32 (110x120x62).....170ден.
Уникатен систем за спојување...
Екстремно квалитетна пластика...
Екстра цена...
Испорака по карго...
Инфо
071222455
https://www.facebook.com/AvtogalanterijaKimov/
🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧🚧

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач