Logo

SONY STR-DE445 (DCS)

Број на оглас: 3244744 | Објавен на: 15.02.2020, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Одличен ресивер со DCS
Digital Cinema Sound, ретко кој го има ова!

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mancev

Потврден огласувач