Logo

Masina za sienje Visnja Bagat, машина за шиење Вишња Багат

Број на оглас: 3244780 | Објавен на: 12.06.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Masina za sienje Visnja Bagat, ne upotrebuvana so site dodatoci. Mашина за шиење Вишња Багат, не употребувана со сите додатоци

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач