Logo

IMT 539 i prikolica Beogradska

Број на оглас: 3244814 | Објавен на: 06.04.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.499 €

4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava imt 539 odlicno zacuvan so hidraulicen volan 2009
cena 4500e

info na 078 353 850 Goran

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач