Logo

Mercedes Benz 1213 odlicna sostojba

Број на оглас: 3244822 | Објавен на: 31.03.2020, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.999 €

2.199 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava Mercedes 1213 vo odlicna sostojba,dobri gumi ima i cerada

info: 078 353 850 Goran

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач