Logo

golf 4 1.6 benzin plin lovato

Број на оглас: 3245131 | Објавен на: 07.07.2019, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.800 €
2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam golf 4 1.6 vo odlicna sostojba

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 pance

Потврден огласувач