Logo

Se prodava fiat panda

Број на оглас: 3245191 | Објавен на: 14.09.2019, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: По Договор
4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda so atestiran pli prv gazda kupena vo mk plinot e suste pod garancija staven vo januari mnogu mala potrosuvacka registrirana do 25.10.2019 realni 33000 km ima klima

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  oglas

Потврден огласувач