Logo

MERCEDES E220 CDI

Број на оглас: 3245340 | Објавен на: 19.09.2019, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes E220 CDI vo odlicna sostojba 2005 god servisiran nov akumulator dobri gumi moze i zamena za pomala kola so vasa doplata dajte ponuda ke se dogovorime
Za kes extra cena

TEL 078 539 868
VIBER +491742061900

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  ohrid

Потврден огласувач