Logo

SE PRODAVA GOLF 4 1.9 TDI 110HP

Број на оглас: 3245525 | Објавен на: 19.05.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.000 €
3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Golf 4 TDI 110HP во одлична состојба.
Регистриран до 3 месец 2020 година со зелен картон за цела година.
Нов акумулатор под гаранција 2 години.
Од опрема поседува:
Клима - работи перфектно
Електрика на ретровизори
Електрика на прозорци
ЛЕД Светла
2 нови летни гуми возени 1000км

Цената не е фиксна, има место за договор.
Контакт:
076- 232 - 644
076 - 299 - 688 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ljupce

Потврден огласувач