Logo

Se prodava prokolica / prikolka

Број на оглас: 3245597 | Објавен на: 14.02.2020, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Приколката е во одлична состојба. Носивост 6 тони со две осовини. Одлични гуми. НЕ Е КИПЕР.

 Тетово    Општина:Теарце

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач