Logo

Audi A6 2.4 Ekstra sostojba

Број на оглас: 3245906 | Објавен на: 20.05.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 2.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Audi A6 2.4 benzin registracia nema full oprema e audito derizajn e so parking senzori
Bandasi 17 so continetal gumi ima 209.487 km orginalni 2012 donesen od svajcaria vtor gazda sum vo mk nema ni edna mana kolata pali vozi se vidi i na slika eksta eee
Tel 070902947.....
Za zamena druga cena e

 Скопје    Општина: Шуто Оризари

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач