Logo

Porta Potti 135, 2.6 Gal. Portable RV Toile

Број на оглас: 3246276 | Објавен на: 22.04.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 75 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


Porta Potti 135, 2.6 Gal. Portable RV Toilet - White, тоалет за во камп приколка, со димензии, 30cm ширина, 35cm должина, 30 cm длабочина односно 3,78 литри.
тел 078-282-366

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Meto