Logo

Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4 Automatik 7sedista

Број на оглас: 3246465 | Објавен на: 09.06.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena od svajcarska nov uvoz registrirana do 4-2020 god so zelen karton vo mnogu dobra sostojba so realni 172...!!! km poseduva i servisna kniska. za poveke info AutoPlac Memo

070 226 632
Zameni Ne pravime

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 AutoPlac MEMO (претпријатие)

Потврден огласувач