Logo

Toyota Auris 2.2 D-Cat -08 Start stop palenje extra cena

Број на оглас: 3246834 | Објавен на: 19.05.2019, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota Auris 2.2 d 177 ks
Na lance
Parking senzori
Start stop
Extra kola
17 ki aluminiumski fabricki bandazi
Perfektna voznja
Tempomat
Komandi na volan
Najvisoko nio na oprema nova kupena 33500 eur

Moze zamena

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Stan

Потврден огласувач