Logo

Маж бара жена

Број на оглас: 3246840 | Објавен на: 17.08.2019, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Лични контакти / Маж бара жена

Вид на оглас: Се продава


Господин со добар физички изглед 55/184/85. без обврски сака да запознае згодна женска особа од 45 до 55 години за заеднички живот брак.
Само сериозни понуди.
Контакт : Оставете порака со ваш мобилен број.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  skopje 777

Потврден огласувач