Logo

OPEL ZAFIRA 2.0DTI 16V

Број на оглас: 3246944 | Објавен на: 01.08.2020, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel zafira 2.0dti 16v 74kw /101ks dekemvri 2001g. Se prodava na delovi.kupuvam astra ili zafira y20dth 74kw/101ks so zariban motor ili udrena motor so 267000 km menjac turbina letva alanser alternator prednica limarija enterier idr.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач