Logo

Alfa 156

Број на оглас: 3247153 | Објавен на: 14.07.2019, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa 156 twin spark
poveke info na 078416299

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gevgelija

Потврден огласувач