Logo

GUMI KORISTENI

Број на оглас: 3247203 | Објавен на: 09.11.2019, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat,, 235/75/R15,,dve,,, 40 evra 225/50/R17,,,cetiri 50 evra ,,, kontakt na viber

Огласи од: Стојан

Стојан

Кочани

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Стојан

Потврден огласувач