Logo

Vitrina za kolaci frizider za torti

Број на оглас: 3247408 | Објавен на: 29.01.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vitrina za kolaci vo super sostojba, dimenzi 1.50!

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач