Logo

Ford Focus 1.6TDCI 109ps 2006g Germanski

Број на оглас: 3247578 | Објавен на: 23.05.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,vo perfektna sostojba.(vidi sliki)Originalna kilometraza so servisna kniga.
Info: 070/218-038

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani (претпријатие)

Потврден огласувач