Logo

GOLF 5 2004 1.6 BENZIN

Број на оглас: 3247705 | Објавен на: 16.05.2019, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava GOLF 5 1.6 Benzin so 5 vrati
Proizveden 2004 godina so ful servisna kniska.
Registriran do mart 2020. Vo ODLICNA sostojba bez nikakvi dodatni vlozuvanja.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Daniel