Logo

Bora 1.9 TDI 90ks (audi,golf,pasat,passat)

Број на оглас: 3247731 | Објавен на: 20.05.2019, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven servis solidni gumi Klima Abs Airbag CD 4-elektricni stakla kuka i dr Lice za kontakt Jovica 078-273-223::://////078-273-223

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач