Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS

Број на оглас: 3247739 | Објавен на: 04.05.2019, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra H 1.7 CDTI 101 KS ne uvezuvana od mk kupena od 1 gazda so realna kilometraza mngu socuvana registrirana servisirana so zelena karta ekstra cena moze zamena za pomalo kolice

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач