Logo

Gumi 155/80-13

Број на оглас: 3247892 | Објавен на: 12.06.2019, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 6 letni gumi (razlicni)gumite se vo odlicna sostojba.Cenata I e 500 denari PARCE.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 zac

Потврден огласувач